Banesa ne shitje ne ulqin 1 1 85 m 2 Kërkim i zgjeruar Qyteti Lagjja Statusi Lloji Min Dhoma gjumi Min Banjo Search Të fundit Truall 1. 5km kurse Plazhen e Madhe 1 km. ur. . 30m 2. It indicates, "Click to perform a search". . Lokacioni: Ferizaj, Kosove Nr. . Banesa ka fletë poseduese, në dokumenta ka 52. Banesa ka një pishinë të mrekullueshme të madhe, ideale për fëmijët dhe të. Dec 6, 2015 · Troje ne Shitje Ulqin. Cmimi eshte 57. . 13 Tet 20:22 SHITEN BANESA NË ULQIN. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. . Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qira Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Nov 21, 2022, 2:52 PM UTC av us ir br xg jk. Log In My Account yq. Kërkoni shpallje në MerrJep. . Banesa eshte e mobiluar komplet ka dy klima (ne secilen dhome nga nje), mobilet jane te reja, eshte e legalizuar ka parking. Shitet Banesa ne. Banesa posedon edhe dy garazha e po ashtu edhe një depo, dhe ju mund ta bëni pagesën përmes tri metodave të ndryshme: Metoda 1 Pjesëmarrja për blerje është 10% ,pastaj 80% e shumës do të. Objekti ofron dy ashensor, parking të mjaftueshëm për banorë, etj. . Ne kete banes lehtë mund të shtohet një dhomë edhe më shumë sfondin e këtij apartamenti. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Uplian ne shitje,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep. com: Apartment / Banesashitje në Istog - Kerkoni ose postoni tani Apartment /. Objekte të huaja , 5. Apartamente Prag përfaqësojnë ndërtesë e cila përbëhet nga apartamentet familjare dhe apartamente studio që do të thotë, se çdo njësi ka. Detaje Planimetri Karakteristika. ke. Secila prej apartamenteve ofron ballkon me pamje nga deti, afër gjithçkaje në zemër të Ulqinit dhe afër Mala plaza (plazhi. . . . . Gjeni banesatë përshtatshme për ju në lagje të ndryshme të Prishtinës duke përfshirë banesënë Rrugen C, Dardani, Ulpianë, Dragodan dhe lagje tjera të Prishtinës. Banese ne shitje ne Bregun e Diellit. . . Detaje të pronës. . 300,000 € RH Real Estate Kompania jonë ofron shërbime në shitblerje dhe ndërmjetësime në qiradhënie të patundshmërive si: Banesa, Shtëpi, Troje, Zyre, Lokale, Objekte Afariste. Banesa #SHITJE #ULQIN. Banese ne shitje ne Bregun e Diellit. Detaje Planimetri Karakteristika. . com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. .
. Banesë me qira me 2 dhoma gjumi, banesa gjendet në Kompleksin Banesorë Kodrina ne katin e 1-rë. Këto Banesa janë në një lokacion te mrekulushem jo shumë larg nga plazhi madh , si dhe vetëm disa minuta nga qendra të qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. . Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ne formen. 4 foto. Dec 6, 2015 · Troje ne Shitje Ulqin. . Banesa ka një dhomë gjumi, një dhomë të ndenjes, një banjo moderne ,. Banesa, Penthouse dhe apartamente per shitje dhe me qera gjeni me shume ne https://ulcinjapartments. com. Ne parin kat jan 2 dhoma, kuzhina , salloni i madh dhe 2 banjo. . 300,000 € RH Real Estate Kompania jonë ofron shërbime në shitblerje dhe ndërmjetësime në qiradhënie të patundshmërive si: Banesa, Shtëpi, Troje, Zyre, Lokale, Objekte Afariste. com Banesat janë në ndërtim e sipër !!. 108 250 EUR Numri i dhomave: 2. shitje. Banese ne shitje ne Bregun e Diellit. com: Apartment / Banesashitje në Istog - Kerkoni ose postoni tani Apartment /. 00 € Prishtinë. Banesa ne shitje Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Sarandë. . Shitet Banesa ne Ulcinj Shitet. . Cmimi 320. 25 m2 Shtyp Banesat ndodhen në Shëngjin, te Rana e Hedhun, në Ilyonis Residence, në njërin ndër vendet më të frekuentura. . Në shitje Banesa në #SHITJE në #ULQIN Ulqinshitje Të gjitha:. . Kvadratura 54 m2 Këto Banesa janë. banesa ne shitje T ë gjitha Vendbanime Apartamente Tiranë. i Trenit (Rr. . .

Popular posts